Usługi

Usługi układania paneli podłogowych, wykonania schodów, montażu listew

Przede wszystkim pragniemy poinformować, że na chwilę obecną świadczymy usługi montażowe paneli podłogowych na terenie Warszawy, a także okolicznych miejscowościi tylko tutaj możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych działań. Wykonujemy prace takie jak:

  • montaż paneli podłogowych – wszystkie podłogi w bezklejowych systemach click z wyjątkiem podłóg drewnianych,
  • montaż podłóg drewnianych – podłogi bambusowe, deska barlinecka, finishparkiet, tradycyjne parkiety i deski podłogowe,
  • montaż podłóg winylowych,
  • cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie podłóg drewnianych – zabezpieczanie nowych podłóg wymagających tych czynności, jak również renowacja starych podłóg,
  • montaż listew przypodłogowych – listwy przyścienne z MDF, drewniane, plastikowe oraz listwy progowe,
  • wykonanie schodów – schody na betonie, klasyczne, dywanowe, samonośne oraz zabiegowe.

Profesjonalne układanie podłogi od A do Z – Warszawa i okolice

Niezależnie od zlecanych prac, aby móc przedstawić ostateczny kosztorys uwzględniający wszystkie materiały niezbędne do montażu podłogi, jak również prace do wykonania, musimy dokonać oględzin miejsca inwestycji. Sporządzamy wtedy pomiary ilościowe, które wskazują, ile jest potrzebnych materiałów do wykonania zlecenia. W przypadku zlecenia montażu podłóg sprawdzamy równość, wilgotność oraz trwałość szlichty, na/do której będą montowane panele podłogowe lub podłogi drewniane. Oględzin możemy dokonać przed złożeniem zamówienia (pobieramy wówczas kaucję w wysokości 50,00 zł za dojazd, która jest rozliczana w realizowanym przez nas zamówieniu) lub po złożeniu zamówienia (bez ponoszenia kosztów). W przypadku stwierdzenia uchybień na miejscu inwestycji, które uniemożliwią wykonanie zlecenia, zostaną spisane zalecenia względem wyrównania nieprawidłowości, jak również będą one wycenione przez firmę IFLOOR. W przypadku rezygnacji ze złożonego zamówienia zostanie zwrócony wpłacony zadatek w kwocie pomniejszonej o 50,00 zł za dojazd na oględziny. Możemy na nie dowieźć wzorniki podłóg, którymi będziecie zainteresowani (maksymalnie 5 sztuk).

Wszystkie zamawiane u nas produkty możemy zaoferować z niższą stawką podatku VAT, tj. 8%, co daje aż 12% oszczędności na materiałach. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z dostępnych usług. Panele podłogowe z montażem to świetna, a do tego gotowa opcja, do zrealizowania w krótkim czasie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl