Usługi

Przede wszystkim pragniemy poinformować, że na chwilę obecną świadczymy usługi montażowe na terenie Warszawy wraz z okolicznymi miejscowościami i tylko tutaj możemy zagwarantować najwyższą jakość Naszych usług. Wykonujemy poniższe prace:

  • Montaż paneli podłogowych – wszystkie podłogi w bezklejowych systemach click za wyjatkiem podłóg drewnianych.
  • Montaż podłóg drewnianych – podłogi bambusowe, deska barlinecka, finish parkiet, tradycyjne parkiety i deski podłogowe.
  • Montaż podłóg winylowych
  • Cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie podłóg drewnianych – zabezpieczanie nowych podłóg wymagających tych czynności, jak również renowacja starych podłóg.
  • Montaż listew przypodłogowych – listwy przyścienne z MDF, drewniane, plastikowe oraz listwy progowe
  • Wykonanie schodów – schody na beton, klasyczne, dywanowe, samonośne oraz zabiegowe.

Niezależnie od zlecanych prac aby móc przedstawić ostateczny kosztorys uwzględniający wszystkie materiały, jak również prace do wykonania musimy dokonać oględzin miejsca inwestycji. W trakcie oględzin dokonujemy pomiarów ilościowych, które wskazują ile jest potrzebnych materiałów do wykonania zlecenia, jak również w przypadku zlecenia montażu podłóg sprawdzamy równość, wilgotność oraz trwałość szlichty, na/do której będą montowane panele podłogowe lub podłogi drewniane. Oględzin możemy dokonać przed złożeniem zamówienia (pobieramy kaucję w wysokości 50,00 zł za dojazd, która jest rozliczana w realizowanym przez Nas zamówieniu) lub po złożeniu zamówienia (bez ponoszenia kosztów). W przypadku stwierdzenia uchybień na miejscu inwestycji, która uniemożliwi wykonanie zlecenia zostaną spisane zalecenia względem wyrównania nieprawidłowości, jak również zostaną one wycenione przez firmę IFLOOR. W przypadku rezygnacji ze zlecenia firmie PODŁOGARNIA złożonego zamówienia wpłacony zadatek zostanie zwrócony w kwocie pomniejszonej o 50,00 zł za dojazd na oględziny. Na oględziny możemy dowieźć wzorniki podłóg, którymi są Państwo zainteresowani (maksymalnie 5 sztuk).

Wszystkie zamawiane u Nas produkty możemy zaoferować z niższą stawką podatku VAT tj. 8%, co daje aż 12% oszczędności na materiałach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl